Kiedy nowelizacja ustawy antylichwiarskiej mocno zatrząsnęła branżą pożyczek pozabankowych, istniało duże prawdopodobieństwo, że oferowane przez firmy pozabankowe darmowe pożyczki odejdą w niepamięć. Firmy pożyczkowe nie zrezygnowały jednak z darmowych pożyczek i nadal najbardziej liczący się na rynku gracze mają w swojej ofercie pierwszą pożyczkę za darmo.

Darmowe pożyczki, czyli nieoprocentowane pożyczki pozabankowe, których kwota terminowego zwrotu jest identyczna z kwotą pożyczoną, to najbardziej atrakcyjna oferta na rynku pożyczkowym.

Jednak taką darmową pożyczkę w jednej firmie pożyczkowej można wziąć zazwyczaj tylko raz. Następne pożyczki są już oprocentowane i obłożone różnego rodzaju opłatami i prowizjami okołokredytowymi.

Większość obecnych na rynku pożyczkowym firm oferuje zerowe oprocentowanie dla pierwszej pożyczki, jednak oferty te nie są identyczne i jedne mogą być mniej lub bardziej korzystne od innych. Jak znaleźć tę najlepszą?

Jak szukać najlepszych ofert pożyczki zero procent?

Istnieje wiele różnego rodzaju stron internetowych z rankingami i porównywarkami darmowych pożyczek. Dzięki temu znalezienie najlepszej oferty darmowej pożyczki nie jest dzisiaj takie trudne, jednak trzeba wiedzieć czym kierować się przy wyborze danej firmy. Tym, co rozróżnia oferty konkretnych firm pożyczkowych, jest z reguły maksymalna wysokość wnioskowanej kwoty oraz czas spłaty pożyczki.

I w ten sposób w jednych firmach pożyczkowych pierwsza darmowa pożyczka może wynosić maksymalnie 1000 złotych, a w innych 2 000 zł lub więcej. Do prawdziwego rekordzisty przyznającego największą wnioskowaną kwotę pożyczki należy Szybka Gotówka.

Firma oferuje możliwość ubiegania się o pierwszą darmową pożyczkę w wysokości aż 6000 złotych. Co najlepsze firma Szybka Gotówka, tak jak wskazuje jej nazwa, pozwala na załatwienie pożyczki w ciągu 15 minut. Jest to obecnie najwyższa i najbardziej atrakcyjna oferta pierwszej darmowej pożyczki z terminem spłaty pożyczonej kwoty do 30 dni, jaka jest dostępna na rynku.

A co z kolejnymi pożyczkami? Szybka Gotówka znowu zaskakuje!

Za darmo możemy z reguły dostać tylko pierwszą pożyczkę zaciągniętą w konkretnej firmie. Wszystkie następne pożyczki są już niestety normalnie oprocentowane i obłożone różnymi dodatkowymi opłatami prowizyjnymi.

Jednak są wyjątki i w tym przypadku znowu stanowi go Szybka Gotówka, która jak widać jest swego rodzaju prekursorem na rynku pożyczkowym. Firma Szybka Gotówka oferuje swoim klientom zupełnie za darmo co 5 udzielaną pożyczkę.

Jest to niezwykle atrakcyjna propozycja dla stałych klientów. W połączeniu z możliwością ubiegania się, o kwotę pożyczki w wysokości 6000 tysięcy zł, to jest jedna z najkorzystniejszych ofert na rynku pożyczkowym.

Jak widać pożyczki za darmo i to takie udzielane w ciągu 15 minut są jak najbardziej dostępne na rynku. Pamiętajmy jednak o tym, by przeanalizować każdą ofertę pożyczkową pod kątem wysokości udzielanych pożyczek, terminu ich spłaty oraz czasu, w jakim pieniądze znajdą się na naszym koncie. Tylko wtedy dokonamy najbardziej optymalnego dla nas wyboru.